Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Bodrum Masalı Aslı’nın Babası Ortaya Çıkacak Mı? 26. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı’nın büyüleyici yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı çıktı. Bodrum Masalı 25. bölüm fragmanı şuan itibarıyla izleyiciye sunuldu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Kelebek ve Su arasındaki ilişkiyi öğrenen Ateş bu duruma çok kızar. Kızgınlığının asıl sebebini Aslı ile paylaşır. Ateş kendini boşlukta ve hiç […]

18 Şubat 2017 - 19:05 'de eklendi ve 2350 kez görüntülendi.
Bodrum Masalı Aslı’nın Babası Ortaya Çıkacak Mı? 26. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı’nın büyüleyici yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı çıktı. Bodrum Masalı 25. bölüm fragmanı şuan itibarıyla izleyiciye sunuldu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Kelebek ve Su arasındaki ilişkiyi öğrenen Ateş bu duruma çok kızar. Kızgınlığının asıl sebebini Aslı ile paylaşır. Ateş kendini boşlukta ve hiç bir işe yaramayan bir insan olduğunu dile getirirken Aslı onun kendine gelmesine yardımcı olacaktır. Faryalı ve Ateş sırt sırta verip ev ile oteli Bora’dan kurtarmaya çalışırlar. Uzay’ın Aslı’nın asıl babasını bulması konusunda bir ipucu elde etmesi sonucu Süha da araştırmalara katılır. Bodrum Masalı yeni bölümüyle 26 Şubat 2017 akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Bodrum Masalı 26. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER