Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Bodrum Masalı 19. Bölüm Fragmanı 15 Ocak Pazar

Bodrum Masalı’nın büyüleyici yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı çıktı. Bodrum Masalı 19. bölüm fragmanı şuan itibarıyla izleyiciye sunuldu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Ateş‘in para bulmak adına giriştiği işi umduğu gibi olmaz. Polis çevirmesinde arabanın bagaj kısmında bir adam bulurlar. Durumu polis fark etmeden Ateş ile Aslı […]

08 Ocak 2017 - 18:54 'de eklendi ve 468 kez görüntülendi.
Bodrum Masalı 19. Bölüm Fragmanı 15 Ocak Pazar

Bodrum Masalı’nın büyüleyici yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı çıktı. Bodrum Masalı 19. bölüm fragmanı şuan itibarıyla izleyiciye sunuldu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ateş‘in para bulmak adına giriştiği işi umduğu gibi olmaz. Polis çevirmesinde arabanın bagaj kısmında bir adam bulurlar. Durumu polis fark etmeden Ateş ile Aslı araca binip kaçmaya başlar. Polis peşlerine takılırken, Aslı ve Ateş bagajda ki kişinin kim olduğunu merak ederler.

Öte yandan Yıldız artık Evren‘den boşanmakta kararlıdır. Aldığı kararı uygulamaya tabi tutmak ister istemesine fakat Evren boşanmaması için direnç gösterir. Bodrum Masalı yeni bölümüyle 15 Ocak 2017 akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Bodrum Masalı 19. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER