Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Bana Sevmeyi Anlat 21. Bölüm Fragmanı | Yeni Bölüm Özeti 23 Ocak 2017

Bana Sevmeyi Anlat 21. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Fox dizisi Bana Sevmeyi Anlat’ın yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı hd görüntü kalitesiyle buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Berna’nın kaybetmiş olmanın acısıyla söyledikleri Haşmet’i öfkenelendirir. Haşmet’in ortalarda gözükmemesi Leyla’yı endişelendirirken, Alper ise Leyla’nın sakinleşmesi için […]

16 Ocak 2017 - 19:03 'de eklendi ve 599 kez görüntülendi.
Bana Sevmeyi Anlat 21. Bölüm Fragmanı | Yeni Bölüm Özeti 23 Ocak 2017

Bana Sevmeyi Anlat 21. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Fox dizisi Bana Sevmeyi Anlat’ın yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı hd görüntü kalitesiyle buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Berna’nın kaybetmiş olmanın acısıyla söyledikleri Haşmet’i öfkenelendirir. Haşmet’in ortalarda gözükmemesi Leyla’yı endişelendirirken, Alper ise Leyla’nın sakinleşmesi için çabalar. Ayrıca ne tür bela ile mücadele edeceklerinin düşüncesi içine kapılır.

Diğer yandan Haşmet’in kendisine ulaşmamış olması Engin’i şüphelendirir. Engin artık savaşın başladığına kesin gözüyle bakmaktadır. Canan ise olanların ardından birde gizliden gizliye tehdit edilmektedir. Şimdi artık eskisi gibi olmayacak bir dönem başlıyordur. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümüyle 23 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Bana Sevmeyi Anlat 21. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER