Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Bana Sevmeyi Anlat 18. Bölüm Fragmanı 2 Ocak 2016 | Beklenen Fragman Yayınlandı

Bana Sevmeyi Anlat 18. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Fox dizisi Bana Sevmeyi Anlat’ın yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Büyüleyici yeni fragmanı hd görüntü kalitesiyle buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Alper‘in hayatını kurtaran Engin‘in vurulmuş olması herkesi derinden sarsar. Artık Ezgi adına tüm taşlar yerinden oynamıştır. Bu dakikadan sonra […]

26 Aralık 2016 - 18:40 'de eklendi ve 578 kez görüntülendi.
Bana Sevmeyi Anlat 18. Bölüm Fragmanı 2 Ocak 2016 | Beklenen Fragman Yayınlandı

Bana Sevmeyi Anlat 18. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Fox dizisi Bana Sevmeyi Anlat’ın yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Büyüleyici yeni fragmanı hd görüntü kalitesiyle buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Alper‘in hayatını kurtaran Engin‘in vurulmuş olması herkesi derinden sarsar. Artık Ezgi adına tüm taşlar yerinden oynamıştır. Bu dakikadan sonra eski Ezgi gitmiş yerine farklı bir Ezgi gelmiştir. Leyla ile Alper mücadelelerine durmaksızın devam ederken Haşmet‘in öfkesi giderek daha çok artmaktadır.

Öte yandan Onur‘u öldüren kişinin kendisi olduğuna ikna olan Berna, ne yaptığını bilmeden dolanırken başka bir kabusun içine sürüklenir. Leyla adına endişe duyan Canan ise Salih‘ten geçmiş yılların hesabını sorar. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümüyle 2 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Bana Sevmeyi Anlat 18. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER