Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Aşk ve Mavi 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 30 Aralık 2016

Emrah ve Burcu Kıratlı‘nın başrolünü paylaştığı Aşk ve Mavi bu akşam bir kez daha tüm Türkiye’nin ilgisini gördü. Yayınlanan yeni bölümün ardından Aşk ve Mavi 9. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Birgül, Fatma‘nın odasına gizlice giren Cemal’i görmesiyle, şantajda bulunur. Cemal şantajla baş etmeye çalıştığı sırada bir de Safiye’nin kıskançlığıyla uğraşır. Birgül‘ün şantajına […]

23 Aralık 2016 - 23:37 'de eklendi ve 999 kez görüntülendi.
Aşk ve Mavi 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 30 Aralık 2016

Emrah ve Burcu Kıratlı‘nın başrolünü paylaştığı Aşk ve Mavi bu akşam bir kez daha tüm Türkiye’nin ilgisini gördü. Yayınlanan yeni bölümün ardından Aşk ve Mavi 9. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Birgül, Fatma‘nın odasına gizlice giren Cemal’i görmesiyle, şantajda bulunur. Cemal şantajla baş etmeye çalıştığı sırada bir de Safiye’nin kıskançlığıyla uğraşır. Birgül‘ün şantajına boyun eğen Cemal, bir çıkış yolu aramayı da ihmal etmez. Cemal, Hasibe‘nin yardımıyla çıkış yolunu bulacak mı?

Öte yandan Ali bir karar aşamasındadır. Mavi’ye cinayeti kendisinin işlemediğini açıklamış olsa her şeyin düzeleceğini düşünür durur. Ve artık Mavi‘ye gerçekleri açıklamak ister. Aşk ve Mavi yeni bölümüyle 30 Aralık akşamı Atv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Aşk ve Mavi 9. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER