Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Aşk ve Mavi 15. Bölüm Fragmanı Mavi Gidecek mi?

Emrah ve Burcu Kıratlı‘nın başrolünü paylaştığı Aşk ve Mavi bu akşam bir kez daha tüm Türkiye’nin ilgisini gördü. Yayınlanan yeni bölümün ardından Aşk ve Mavi 15. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı şimdi buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Hasibe’nin konağa geri dönme planı tıkır tıkır işlerken, sobanın tamir edilmemesi evdekileri hastanelik yapar. Ali olup bitenin ardından Mavi ve ailesinin […]

10 Şubat 2017 - 13:35 'de eklendi ve 456 kez görüntülendi.
Aşk ve Mavi 15. Bölüm Fragmanı Mavi Gidecek mi?

Emrah ve Burcu Kıratlı‘nın başrolünü paylaştığı Aşk ve Mavi bu akşam bir kez daha tüm Türkiye’nin ilgisini gördü. Yayınlanan yeni bölümün ardından Aşk ve Mavi 15. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı şimdi buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Hasibe’nin konağa geri dönme planı tıkır tıkır işlerken, sobanın tamir edilmemesi evdekileri hastanelik yapar. Ali olup bitenin ardından Mavi ve ailesinin konağa geri dönmeleri için ısrarda bulunur. Refika hanımda Ali’nin ısrarlarına dayanamayıp izin verir. Ancak Refika hanım verdiği karardan memnun olmamıştır.

Mavi’ye açılan kamu davası sonuçlanırken, beraatine karar verilir. Mavi’nin Ali’den ayrılması adına önünde ki engeller kalkarken, acaba Mavi gidecek midir? Ali, Mavi’yi durdurabilecek midir? Aşk ve Mavi yeni bölümüyle 17 Şubat akşamı Atv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Aşk ve Mavi 15. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER