Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Aşk ve Mavi 11. Bölüm Fragmanı Refika Ölecek mi? Öldü mü?

Emrah ve Burcu Kıratlı‘nın başrolünü paylaştığı Aşk ve Mavi bu akşam bir kez daha tüm Türkiye’nin ilgisini gördü. Yayınlanan yeni bölümün ardından Aşk ve Mavi 11. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı şimdi buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Polise ulaşan bilgiler doğrultusunda Mahmut’un ölümü hakkında dosya yeniden açılırken, ölümün kaza değil cinayet olduğu ispatlanır. Mavi ve ailesi bu durum […]

13 Ocak 2017 - 23:30 'de eklendi ve 832 kez görüntülendi.
Aşk ve Mavi 11. Bölüm Fragmanı Refika Ölecek mi? Öldü mü?

Emrah ve Burcu Kıratlı‘nın başrolünü paylaştığı Aşk ve Mavi bu akşam bir kez daha tüm Türkiye’nin ilgisini gördü. Yayınlanan yeni bölümün ardından Aşk ve Mavi 11. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı şimdi buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Polise ulaşan bilgiler doğrultusunda Mahmut’un ölümü hakkında dosya yeniden açılırken, ölümün kaza değil cinayet olduğu ispatlanır. Mavi ve ailesi bu durum karşısında şoke olurken, Fatma’yla Cemal korku duyar. Fazıl Bey işlenen cinayetin sırrını ortaya çıkarmak için seferber olurken, o gece olay yerinde bulunan tesbih kafaları karıştırır.

Diğer yandan Ali’nin hiçbir suçu yokken, tüm yaşananlar üzerine kalmasından dolayı intihara kalkışır. Mavi’yle vedalaşan Ali canına kıyacak mıdır? Aşk ve Mavi yeni bölümüyle 20 Ocak akşamı Atv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Aşk ve Mavi 11. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER