Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Aşk ve Mavi 10. Bölüm Fragmanı 6 Ocak 2017

Emrah ve Burcu Kıratlı‘nın başrolünü paylaştığı Aşk ve Mavi bu akşam bir kez daha tüm Türkiye’nin ilgisini gördü. Yayınlanan yeni bölümün ardından Aşk ve Mavi 10. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Ali‘yle yakınlık kuran Mavi bu yakınlaşmadan pişman olur. Abisinin katili olan kişiye hissettiklerinden ötürü kendini suçlu bulur. Ali için ise bu yakınlaşma […]

30 Aralık 2016 - 17:43 'de eklendi ve 683 kez görüntülendi.
Aşk ve Mavi 10. Bölüm Fragmanı 6 Ocak 2017

Emrah ve Burcu Kıratlı‘nın başrolünü paylaştığı Aşk ve Mavi bu akşam bir kez daha tüm Türkiye’nin ilgisini gördü. Yayınlanan yeni bölümün ardından Aşk ve Mavi 10. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Ali‘yle yakınlık kuran Mavi bu yakınlaşmadan pişman olur. Abisinin katili olan kişiye hissettiklerinden ötürü kendini suçlu bulur. Ali için ise bu yakınlaşma belki bir gün aşka dönüşeceği ümidini taşır. Öte yandan İsmet‘in başı fena halde derde girer.

Gülizar‘ın suçlamasıyla başı derde giren İsmet‘in çıkış yolu Pembe‘dedir. Ama Pembe’nin isteği İsmet’i zora sokar. Refika‘nın Metin‘in kendisinin torunu olduğu haberini duyması, Fatma‘nın konaktan gideceğini gösterir. Aşk ve Mavi yeni bölümüyle 6 Ocak akşamı Atv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Aşk ve Mavi 10. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER