Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı Nerede Çekiliyor?

Dünyaca ünlü gizemli aşk filmi ”Aşk ve Gurur’un aynı isimli dizi uyarlaması çok yakında izleyici ile buluşacak. Limon Yapım’ın öncülüğünde yayınlanması beklenen yeni dizi Aşk ve Gurur’un başrollerini ünlü oyuncu Damla Sönmez, Mert Fırat ve Alper Saldıran paylaşacak. Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak dizide, toprak zengini ailenin 5 kışı etrafında yaşanan olaylar ele alınacak. Yeni […]

27 Aralık 2016 - 14:25 'de eklendi ve 1154 kez görüntülendi.
Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı Nerede Çekiliyor?

Dünyaca ünlü gizemli aşk filmi ”Aşk ve Gurur’un aynı isimli dizi uyarlaması çok yakında izleyici ile buluşacak. Limon Yapım’ın öncülüğünde yayınlanması beklenen yeni dizi Aşk ve Gurur’un başrollerini ünlü oyuncu Damla Sönmez, Mert Fırat ve Alper Saldıran paylaşacak.

Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak dizide, toprak zengini ailenin 5 kışı etrafında yaşanan olaylar ele alınacak. Yeni dizi Aşk ve Gurur’un yönetmen koltuğunda ise Taner Akvardar oturacak. Aşk ve Gurur ilk bölümünden itibaren Ocak 2017’de Atv ekranlarında başlaması bekleniyor. Hülya Avşar’ın da başrolde yer alacağı söz konusuydu. Ancak ünlü isim dizide yer almaktan son anda vazgeçmiştir.

Aşk ve Gurur Nerede Çekiliyor?

Çekimlerin kısa bir süre içinde başlaması bekleniyor. Detaylı gelişmeler önümüzdeki bir kaç gün içinde sizlerle paylaşılacak.

Aşk ve Gurur Konusu

Toprak zengini ailenin beş kızı etrafında gelişen olaylar anlatılacak.

Aşk ve Gurur Fragmanı

Fragman yayınlandığı ilk andan itibaren buradan izleyiciye sunulacak.

Aşk ve Gurur Oyuncuları

Damla Sönmez;

Türk oyuncu 3 Mayıs 1987 İstanbul doğumludur. Saint Joseph Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimini Paris Sorbonne Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Seçkin Özdemir ile başrolleri paylaştığı Bir Aşk Hikayesi isimli televizyon dizisiyle yıldızı parladı. Güzel oyuncu son olarak Güllerin Savaşı isimli dizide Gülru karakterini canlandırmıştı.

ask-ve-gurur-damla-sonmez

Mert Fırat;

Türk oyuncu 10 Ocak 1981 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunlarındandır. Son olarak Serçe Sarayı isimli televizyon dizisinde rol alan ünlü oyuncu daha önceden İntikam, Kapalı Çarşı ve Binbir Gece gibi önemli dizilerde yer aldı.

ask-ve-gurur-mert-firat

Alper Saldıran (Murat);

Türk oyuncu 16 Eylül 1984 İstanbul doğumlu. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Öğrenciyken başladığı oyunculuk kariyerine en üst sıralara tırmandı. Tiyatronun yanı sıra dizi ve sinema kariyeri olan ünlü oyuncu Melekler Korusun, Yerden Yüksek, Böyle Bitmesin ve Beni Böyle Sev gibi önemli dizilerin başrolünü paylaştı.

ask-ve-gurur-murat

Levent Ülgen;

8 Ağustos 1962 Konya Cihanbeyli doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Mezun olduktan hemen sonra Devlet Tiyatroları’nda oyunculuğa başladı. Televizyon dünyasında En Son Babalar Duyar isimli diziyle tanındı. Hemen ardından rol aldığı Akasya Durağı dizisiyle ününe ün kattı. Son olarak Kiralık Aşk dizisiyle 2 sezon geçiren başarılı oyuncu dizinin final yapmasıyla Aşk ve Gurur’la anlaşma sağladı.

ask-ve-gurur-levent-ulgen

Ahmet Rıfat Şungar;

Türk oyuncu 9 Temmuz 1983 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunlarındandır. Oyunculuk kariyerine 2006 senesinde Hatırla Sevgili dizisiyle başlangıç yapan başarılı oyuncu hemen ardından rol aldığı Asi’yle tanındı.

ask-ve-gurur-ahmet-rifat-sungar

Laçin Ceylan;

Türk oyuncu 25 Kasım 1965 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Liseyi özel okulda okuduktan sonra Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Kariyeri boyunca bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol alan başarılı oyuncu Gümüş isimli televizyon dizisiyle tanındı. Daha sonra rol aldığı Benim Hala Umudum Var ile Çilek Kokusu dizileriyle ününe ün kattı.

ask-ve-gurur-lacin-ceylan

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER