Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Aşk Laftan Anlamaz 28. Bölüm Fragmanı 28 Ocak 2017

Aşk Laftan Anlamaz 28. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici yeni bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın yeni tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı hd görüntü kalitesiyle buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.. Sapığın, Hayat‘ın abisi Cemil‘in çıkması Emine ve kızlarına derin bir nefes aldırır. Cemil’in gelişi yeni maceralarında başlangıcı olur. […]

21 Ocak 2017 - 13:00 'de eklendi ve 741 kez görüntülendi.
Aşk Laftan Anlamaz 28. Bölüm Fragmanı 28 Ocak 2017

Aşk Laftan Anlamaz 28. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici yeni bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın yeni tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı hd görüntü kalitesiyle buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler..

Sapığın, Hayat‘ın abisi Cemil‘in çıkması Emine ve kızlarına derin bir nefes aldırır. Cemil’in gelişi yeni maceralarında başlangıcı olur. Cemil kız kardeşinin evlendiğini öğrendikten sonra Murat’a bazı şartlar koşar. Hayat Uzun ailesine yakışır biçimde gelin olacaktır. Murat ise her an karısının yanında olmak ister. Hayat için hamamda terlemeye de kına yakmaya da razıdır.

Diğer yandan Cemil düğün hazırlıklarına yardım ederken,  İstanbul‘a asıl geliş sebebini annesinin üstüne atarak kaçar. Ama tutamadığı dili yüzünden başı tekrar ağrıyacak ve babası Sefer’i de ardından sürükleyecek. Murat ile Hayat bunca belanın ardından acaba evlenebilecek midir? Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümüyle 28 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Aşk Laftan Anlamaz 28. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER