Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Arka Sokaklar Terör Eylemi Engellenebilecek Mi? 430. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Ekranların uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar 430. bölüm fragmanı bu akşam itibarıyla yayınlandı. Arka Sokaklar gelecek haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Heyecan dolu fragmanı buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Sezgin tehlikesi artık geçmitir. Oktay’ın ise İstihbarat Şube Komiseri olduğu öğrenilir. Oktay Musa’yı konuşturmayı başarmış ve Rıza Baba’nın suçsuzluğu ortaya çıkar. Oktay Kenan davası sonuçlanana […]

17 Şubat 2017 - 17:33 'de eklendi ve 762 kez görüntülendi.
Arka Sokaklar Terör Eylemi Engellenebilecek Mi? 430. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Ekranların uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar 430. bölüm fragmanı bu akşam itibarıyla yayınlandı. Arka Sokaklar gelecek haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Heyecan dolu fragmanı buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Sezgin tehlikesi artık geçmitir. Oktay’ın ise İstihbarat Şube Komiseri olduğu öğrenilir. Oktay Musa’yı konuşturmayı başarmış ve Rıza Baba’nın suçsuzluğu ortaya çıkar. Oktay Kenan davası sonuçlanana kadar ekibin yanında olacaktır. Rıza sonunda aklanmış ve ekibin başına geçmiştir. Arif Müdür silahını ve rozetini geri verir. Yaser’in Malik Botan isimli bir adam çalıştığını ve korkunç bir eylem içerisinde oldukları öğrenilir. Arka Sokaklar yeni bölümüyle 24 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Arka Sokaklar 430. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER