Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Arka Sokaklar 429. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Sezgin Yakalanacak mıdır?

Ekranların uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar 429. bölüm fragmanı bu akşam itibarıyla yayınlandı. Arka Sokaklar gelecek haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Heyecan dolu fragmanı buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Pınar’ın vurulduğu haberini alan herkes hastaneye koşar. Aylin’le Hakan, haberi Ali ve Ayla’ya verirken Hüsnü ve Mesut ise cezaevinde ki Rıza Baba’ya kötü haberi verir. Rıza […]

10 Şubat 2017 - 12:20 'de eklendi ve 497 kez görüntülendi.
Arka Sokaklar 429. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Sezgin Yakalanacak mıdır?

Ekranların uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar 429. bölüm fragmanı bu akşam itibarıyla yayınlandı. Arka Sokaklar gelecek haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Heyecan dolu fragmanı buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Pınar’ın vurulduğu haberini alan herkes hastaneye koşar. Aylin’le Hakan, haberi Ali ve Ayla’ya verirken Hüsnü ve Mesut ise cezaevinde ki Rıza Baba’ya kötü haberi verir. Rıza baba kötü haberi alır almaz fenalaşır. Kızı için endişelenen Rıza babanın bir şeyler yapması lazımdır. Bu esnada Rıza ile Oktay ilgilenirken, Rıza baba ise Oktay’a güvenmiyordur.

Diğer yandan Ali ise karısını koruyamadığı için sürekli suçu kendinde arar. Rıza baba bu yaşananlarda sonra ant içerken, Mesut ise Ali’nin intikamını alacağına dair söz verir. Arka Sokaklar yeni bölümüyle 17 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Arka Sokaklar 429. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER