Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Arka Sokaklar 424. Bölüm Fragmanı 6 Ocak Cuma

Ekranların uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar 424. bölüm fragmanı bu akşam itibarıyla yayınlandı. Arka Sokaklar gelecek haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Heyecan dolu fragmanı buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Açığa alınan Hüsnü‘nün bu haberi Çoban ailesini sarsar. Ekip bu süreçte Hüsnü’nün moralini yüksek tutmak için çabalar. Ancak diğer yandan da olanlara çözüm yolu bulmak […]

30 Aralık 2016 - 17:08 'de eklendi ve 661 kez görüntülendi.
Arka Sokaklar 424. Bölüm Fragmanı 6 Ocak Cuma

Ekranların uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar 424. bölüm fragmanı bu akşam itibarıyla yayınlandı. Arka Sokaklar gelecek haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Heyecan dolu fragmanı buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Açığa alınan Hüsnü‘nün bu haberi Çoban ailesini sarsar. Ekip bu süreçte Hüsnü’nün moralini yüksek tutmak için çabalar. Ancak diğer yandan da olanlara çözüm yolu bulmak için uğraşırlar. Rıza, Veysel‘in üstüne daha yoğun gitmekte karar kılar. Veysel‘in güvenini kazanması gereken Selin ise ne olup bittiğini öğrenmeli. Veysel, kumar masasında tanıştığı Akif’le ortak iş yapar. İşi üstlenen Sezgin güvenli kişilere devreder.

Sezgin‘in işi devrettiği Gökçe, müzisyenlik yapar. Zırhlı bir araç soygunu haberini alan ekip olayı sorgulamaya başlar. Diğer yandan da Veysel’de ekibe büyük bir komple kurar. Soygunu ekibin başına yıkacak plan yapar. Çalınan paralar Hakan ve Ali‘nin aracından çıkınca Komiser İsmail tarafından tutuklanırlar. Şimdi ekip Hüsnü’nün açığa alınmasıyla zor günler yaşarken, birde Hakan ve Ali’nin aklanması için çaba sarf eder. Arka Sokaklar yeni bölümüyle 6 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Arka Sokaklar 424. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER