Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Anne Zeynep, Turna’ya Kavuşacak mı? 16. Bölüm Fragmanı

Tüm Türkiye‘nin hayranlıkla takip ettiği yeni dizi Anne‘nin bu akşam ki nefes kesen bölümü yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Anne 16. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. Anne yeni bölümüyle 21 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren  Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Turna, Zeynep’i cezaevine ziyarete geldiğinde Turna’yla konuşan Sinan gerçekleri onun ağızdan dinler. […]

14 Şubat 2017 - 14:21 'de eklendi ve 451 kez görüntülendi.
Anne Zeynep, Turna’ya Kavuşacak mı? 16. Bölüm Fragmanı

Tüm Türkiye‘nin hayranlıkla takip ettiği yeni dizi Anne‘nin bu akşam ki nefes kesen bölümü yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Anne 16. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. Anne yeni bölümüyle 21 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren  Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Turna, Zeynep’i cezaevine ziyarete geldiğinde Turna’yla konuşan Sinan gerçekleri onun ağızdan dinler. Şule’nin kendisini çöpe attığını duyar duymaz Şule’yi sorgulamaya karar verir. Çelişkili ifade sonucu Turna’yı çocuk esirgeme kurumuna gönderir. Diğer yandan Cahide kızı için gelinden gelenin en iyisini yapmaya kararlıdır. Cengiz’le konuşup Şule’nin şikayetten vazgeçmesini ister.

Mahkeme günü geldiğinde herkes Zeynep’in serbest bırakılmasını beklemektedir. Gönül, rahatsızlığı daha çok ilerlemesine rağmen tedaviyi kabul etmemektedir. Cahide durumu öğrendiğinde güç bela Zeynep’le paylaşır. Acaba Zeynep bunu başarabilecek midir? Turna her ne kadar yetimhanede mutlu gibi görünse de aklında hep Zeynep vardır. Üstüne üstelik Zeynep’in hapisten çıktığı bilgisine ulaştığında yetimhaneden kaçacaktır.

Anne 16. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER