Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Anne 9. Bölüm Fragmanı izle 20 Aralık Salı Star Tv

Tüm Türkiye‘nin hayranlıkla takip ettiği yeni dizi Anne‘nin bu akşam ki nefes kesen bölümü yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Anne 9. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Anne dizisi yeni bölümüyle 20 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren  Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Zeynep, Gönül‘ün gerçek annesi olduğunu öğrenirken, bir yanda nefreti diğer yanda desteğini esirgemediği için minnet duyması arasında […]

13 Aralık 2016 - 17:28 'de eklendi ve 1014 kez görüntülendi.
Anne 9. Bölüm Fragmanı izle 20 Aralık Salı Star Tv

Tüm Türkiye‘nin hayranlıkla takip ettiği yeni dizi Anne‘nin bu akşam ki nefes kesen bölümü yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Anne 9. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Anne dizisi yeni bölümüyle 20 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren  Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Zeynep, Gönül‘ün gerçek annesi olduğunu öğrenirken, bir yanda nefreti diğer yanda desteğini esirgemediği için minnet duyması arasında kalır. Zeynep, Turna ile yeni evlerine taşınırken, Şule ise Melek‘in sözlerini hafızasından silip atamaz. Şule, hem Cengiz’den dolayı hemde yaşananlardan olayı İstanbul’dan gitmeye karar verir. Fakat Cengiz‘den kurtulmak gibi bir durum onun için yoktur.

Öte yandan Gönül ise hiç bir şey bilmeden hesap sormak için karşısına çıkan Zeynep’i gördüğünde şaşkına döner. Zeynep’in canını yeniden yakmak istemeyen Gönül, Zeynep‘in sorularını yanıtsız bırakır. Ama gelişmelere Cahide‘nin katılımı Gönül için hiç iyi olmaz. Şule, Melek’ten vazgeçmiş olsa da geçmişi hatırladığı telefon görüşmesi sonrası annelik duyguları kabarır.

Anne 9. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER