Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Anne 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 14 Şubat Salı

Tüm Türkiye‘nin hayranlıkla takip ettiği yeni dizi Anne‘nin bu akşam ki nefes kesen bölümü yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Anne 15. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. Anne yeni bölümüyle 14 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren  Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Zeynep, Turna’yı kaçırdığı için tutuklanırken, bu karar en çok Gönül’ü üzer.  Öte […]

07 Şubat 2017 - 18:10 'de eklendi ve 706 kez görüntülendi.
Anne 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 14 Şubat Salı

Tüm Türkiye‘nin hayranlıkla takip ettiği yeni dizi Anne‘nin bu akşam ki nefes kesen bölümü yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Anne 15. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. Anne yeni bölümüyle 14 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren  Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Zeynep, Turna’yı kaçırdığı için tutuklanırken, bu karar en çok Gönül’ü üzer.  Öte yandan Şule, Necmi’den kurtulmuş olsa bile Turna’yla sokakta kaldığı için Necmi’nin kapısına gitmek zorundadır. Diğer yandan Komiser Sinan’ın gözünde Zeynep takıntılı biridir. Ancak Zeynep’in dikbaşlı oluşu dosyayı kapatmasına engel olur. Bir de üstüne üstelik kendisinin bile inanamadığı şekilde aklında hep Zeynep vardır.

Cahide ise kızını hapisten kurtarmanın yollarını ararken, Duru ise Turna’yı yeniden kaçıracak durumdadır. Zeynep’in tutuksuz yargılanma çabalarında sonuç çıkmazken, Gönül’ün aldığı telefon Turna ve Zeynep’in kaderini şekillendirecektir.

Anne 15. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER