Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Anne 11. Bölüm Fragmanı 3 Ocak 2017 | Yeni Bölüm Fragman

Tüm Türkiye‘nin hayranlıkla takip ettiği yeni dizi Anne‘nin bu akşam ki nefes kesen bölümü yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Anne 11. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Anne yeni bölümüyle 3 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren  Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Turna, Zeynep‘in başı derde girmemesi için suskunluğunu bozar. Şule’yle mutluymuş gibi oyun oynar. Öte yandan Zeynep’in karşısına […]

27 Aralık 2016 - 17:31 'de eklendi ve 1253 kez görüntülendi.
Anne 11. Bölüm Fragmanı 3 Ocak 2017 | Yeni Bölüm Fragman

Tüm Türkiye‘nin hayranlıkla takip ettiği yeni dizi Anne‘nin bu akşam ki nefes kesen bölümü yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Anne 11. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Anne yeni bölümüyle 3 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren  Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Turna, Zeynep‘in başı derde girmemesi için suskunluğunu bozar. Şule’yle mutluymuş gibi oyun oynar. Öte yandan Zeynep’in karşısına çıkan Cengiz ise Turna hakkında tek muhatabı olduğunu ima eder. Şule, Turna‘yı pavyona getirince patron bu duruma aşırı tepki gösterir. Bu sırada çocuk şube amiri de Turna hakkında bilgi almak için pavyona gelir. Pavyondaki müşteriler polisin geldiğini görünce mekanı boşaltır. Tabi bu zarar Cengiz‘den kesilecektir.

Cengiz, parayı bulmak için Zeynep ile görüşmeye gider. Turna adına bahane üreterek Zeynep’ten yüksek miktar para ister. Zeynep ise para bulmak adına büyük savaş verirken, Gönül kendisinin halledeceğini söyler. Ancak parayı kız kardeşi sayesinde denkleştirir. Cengiz ile buluşmak için gittiği buluşma yerinde kimse yoktur. Zeynep hemen Rıfat’ın evine gider. Ama Zeynep‘i evde bekleyen bir sürpriz vardır.

Anne 11. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER