Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Anne 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 27 Aralık 2016

Tüm Türkiye‘nin hayranlıkla takip ettiği yeni dizi Anne‘nin bu akşam ki nefes kesen bölümü yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Anne 10. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Anne yeni bölümüyle 27 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren  Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Turna, okul çıkışında Şule ve Cengiz iş birliğiyle arabaya bindirilerek götürülür. Zeynep, Turna’nın gidişiyle kahrolurken elinden hiç […]

20 Aralık 2016 - 17:02 'de eklendi ve 683 kez görüntülendi.
Anne 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 27 Aralık 2016

Tüm Türkiye‘nin hayranlıkla takip ettiği yeni dizi Anne‘nin bu akşam ki nefes kesen bölümü yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Anne 10. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Anne yeni bölümüyle 27 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren  Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Turna, okul çıkışında Şule ve Cengiz iş birliğiyle arabaya bindirilerek götürülür. Zeynep, Turna’nın gidişiyle kahrolurken elinden hiç bir şey gelmez. Zeynep, Turna için elinden geleni yapar ve son çare Ali’den yardım ister. Ali, Şule‘yi aramak için harekete geçerken Duru’da ardından gider.

Öte yandan Cahide ise Mert ve Gamze‘nin sorunlarını çözmeye çalışırken, Zeynep’in durumuna üzülmüştür. Şule ise kızı ile eski günlerini aramaktadır. Ama Turna içine kapanarak annesiyle ağzını açıp konuşmaz bile. Bu esnada Cengiz, Turna‘nın yeniden gelişinden sonra gerilirken, eziyetlerine devam eder. Diğer yandan Gönül, Şule‘nin pavyonunu bulur ve karşısına dikilir. Şule, Gönül’ün ağır sözleriyle karşı karşıya kalırken, polise şikayetçi olmaya gider. Ama Şule’yi karakolda bekleyen bir sürpriz vardır.

Anne 10. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER