Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Adını Sen Koy 9 ocak Fragmanı Yayınlandı 85. Bölüm

Kanal 7 ekranlarının özenle hazırladığı yeni sezon gündüz kuşağı dizisi Adını Sen Koy sürpriz isimlerle izleyici karşısına çıkıyor. Dizide Ömer ve Zehra‘nın imkansız aşkı anlatılıyor. Ömer 6 aylık ömrü kalan kardeşinin hatırı için beklenmedik bir oyunun içinde bulur kendini. Ömer kardeşini kıramamış ve bu oyuna devam etmeye karar vermiştir. Ömer kendisiyle ayrı dünyadan gelen Zehra ile […]

06 Ocak 2017 - 17:19 'de eklendi ve 813 kez görüntülendi.
Adını Sen Koy 9 ocak Fragmanı Yayınlandı 85. Bölüm

Kanal 7 ekranlarının özenle hazırladığı yeni sezon gündüz kuşağı dizisi Adını Sen Koy sürpriz isimlerle izleyici karşısına çıkıyor. Dizide Ömer ve Zehra‘nın imkansız aşkı anlatılıyor.

Ömer 6 aylık ömrü kalan kardeşinin hatırı için beklenmedik bir oyunun içinde bulur kendini. Ömer kardeşini kıramamış ve bu oyuna devam etmeye karar vermiştir. Ömer kendisiyle ayrı dünyadan gelen Zehra ile evlenmek zorunda kalmıştır.

Hafta içi Her gün Trt 1 ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy‘un merakla beklenen 7. Haftanın tanıtım fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu yeni bölümlerinin tanıtım fragmanlarını her hafta güncel olarak internet sitemizden izleyebilirsiniz.

Adını Sen Koy 85. Bölüm 9 Ocak Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER